Під час повені після підриву загарбниками Каховської ГЕС на окупованій території загинули щонайменше сотні людей, — Associated Press.
Росія заявляла про 59 загиблих, але тільки в Олешках, населення якого на момент підриву було близько 16 тисяч людей, кількість жертв обчислюється щонайменше сотнями.

Окупаційна влада заборонила лікарям видавати свідоцтва про смерть постраждалих від повені, але дозволяла вказувати інші причини смерті.
