І знаєте, що дивно, ніхто досі не звинуватив у проблемах «Українських диверсантів». Підозрюче, чи не так?
Попереду два місяці зими та єдине на що можуть розраховувати росіяни у разі затяжних морозів, так це жорсткі покарання – кримінальні справи та посадки начальників ЖКГ, котелень, ТЕЦ, виготовлювачів труб, постачальників батарей, мігрантів-двірників та інших причетних та відповідальних за прогнило і розкрадене осіб.
Чи допоможуть «сталінські» репресії росіянам зігрітися? Може й ні, зате зміцнять довіру та повагу до президента. Він про них піклується.
Безумовно, росіянам було б набагато легше переносити холоди якби вимерзла країна НАТО – Фінляндія, наприклад.
Там цього року зафіксовано рекорд холодів. -42. Але ніхто в Суомі не замерзає.
Чомусь про прориви труб у Гельсінкі нічого не чути.
