У самому центрі міста Києва — на Хрещатику 49-річний чоловік підпалив себе. Як вдалося дізнатися Вартовим Еспресо, акт самопідпалу невідомий здійснив приблизно 03.30 ночі.
Випадкові перехожі намагалися збити полум’я. Обгорілого чоловіка госпіталізували до лікарні з майже 100% опіків тіла. Мотиви суїциду невідомі.
У самому центрі міста Києва — на Хрещатику 49-річний чоловік підпалив себе. Як вдалося дізнатися Вартовим Еспресо, акт…
Опубликовано Вартові еспресо Суббота, 10 октября 2020 г.
