«Артилерія працює»: в окупантів проблеми з кількістю сил і підвозом боєприпасів

Поделиться

Українські артилеристи вдало працюють по окупантах. Через що у ворога проблеми з підвезенням боєприпасів та з особовим складом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Луганської ОВА Сергія Гайдая у Facebook.

«Луганщина тримає оборону. Рашисти, через успішну роботу наших артилеристів по знищенню ворожих складів з БК, мають ускладнену логістику у підвезенні боєприпасів. Є в орків проблеми і в особовому складі», — зазначив Гайдай.

За його словами, зараз здебільшого росіяни кидають в атаку найманців приватних військових компаній та перегруповуються через свої значні втрати.

«У Білогорівці більш складна ситуація, ніж у Верхньокам‘янці, тривають бої. Можливості допомогти тамтешньому місцевому населенню не маємо. Занадто щільні обстріли. Чекаємо більше західної зброї, аби розпочати процес деокупації», — додав Гайдай

Related posts

Leave a Comment