У п’ятницю, 23 серпня, у дворику Миколаївського академічного художнього драматичного театру відбулася благодійна виставка-продаж «Чудо Причорномор’я».
На виставці були представлені творчі роботи майстрів Миколаївщини, виконані у таврійському та інших мистецьких стилях. Відвідувачі виставки з великою цікавістю розглядали чудові експонати. Експонати виготовлені у різних техніках, у створенні брали участь як дорослі так і діти.
Захід було організовано на підтримку Збройних Сил України. Під час заходу голова Миколаївської ОВ Віталій Кім нагородив двох майстринь, роботи яких були представлені на виставці, почесними грамотами Миколаївської ОВ за вагомий особистий внесок у розвиток, збереження та популяризацію української культурної спадщини та з нагоди Дня Незалежності України.






Усі присутні могли ознайомитися з лотами та приєднатися до збору коштів на підтримку ЗСУ. Ті роботи, які не були продані під час заходу, будуть виставлені на онлайн-продаж.





