Російський солдат підірвав штаб із офіцерами та перейшов на бік України: подробиці (відео)

Поделиться

Російський військовий влаштував вибух у штабі «Шторм Z», де гуртувалися російські офіцери. Після цього він перейшов на бік України. Про цей випадок розповіли у ГУР Міноборони.

Розвідники назвали цю спецоперацію «Очерет». Її провели спільно проєкт «Хочу жить» та Легіон «Свобода Росії».

Зазначається, що взимку 2024 року російський пілот FPV-дронів з позивним «Сільвер» вийшов на зв’язок із Легіоном «Свобода Росії». До цього його спонукали систематичні воєнні та інші злочини командування, включно з позасудовими стратами, побиттями та поборами в окупаційному підрозділі.

Завдяки взаємодії з вказаним військовослужбовцем українська сторона отримала цінні розвідувальні дані про розташування, чисельність та наміри російських окупантів на одному з напрямків фронту.

Військовий вибрав зручний момент і кинув гранату в трубу підвалу штабу окупаційного підрозділу «Шторм Z». Там саме спав його комбат та інші офіцери ЗС РФ.

«Там десь 15 людей було у підвалі. У цьому приміщенні була труба прямо над ліжком, де спав комбат. Вона виходила на вулицю поруч з під’їздом, і ми вирішили в цю трубу вкинути гранату або дві, щоб вони поруч з ними вибухнули», ― розказав він.

Після цього росіянин втік по заздалегідь запланованому маршруту і пішов на підконтрольну Україні територію.

Зараз він став рекрутом Легіону «Свобода Росії», аби боротись зі злочинним путінським режимом.

Related posts

Leave a Comment