Як уникнути штрафів від комунальних служб?

Поделиться

Якщо представники газової служби, електромереж чи водоканалу заявляють про виявлене незаконне підключення, пам’ятайте: старі дефекти в трубах – це не обов’язково незаконне врізання.

❓Чи пускати контролерів додому? Бажано так, адже вони складуть акт у будь-якому разі. Якщо ви не допустите їх до приміщення, вони оцінять діаметр труб зовні, що може збільшити штраф.

❗️Знімайте фото, відео всіх процедур, не зважаючи на заперечення контролерів. Це слугуватиме доказом у разі суду. Запросіть сусідів як свідків.

❗️Попросіть копію акту на місці або сфотографуйте його. Надалі його можна запитати в офісі організації з письмовою заявою. Також варто проконсультуватися з юристом.

❓Чи підписувати акт? Підпис не змінює рішення комунальників, але ви можете залишити пояснення типу: «З актом не згоден (-на). Незаконно не підключався (-лась). Газом не користуюсь». Це може знадобитися у суді.

❗️Не підписуйте договір реструктуризації. Підписання такого договору означає визнання незаконного підключення та згоду на виплату штрафу. Краще розглянути інші варіанти після консультації з юристом.

Related posts

Leave a Comment